Vokiečių pažeminti portugalai keikė teisėją (VIDEO)

37-ąją rungtynių minutę teisėjas iš Serbijos Miloradas Mažičius parodė raudoną kortelę portugalų gynėjui Pepe ir galutinai pribaigė Paulo Bento kariauną, kurią vokiečiai jau ir taip mušė 2:0.

Vis dėlto Portugalijos futbolininkai dar tikėjosi atsitiesti po Thomaso Mullerio ir Matso Hummelso smūgių, tačiau visus reikalus išsprendė arbitro sprendimas, palikęs portugalis dešimtyje.

„Sprendimas buvo per griežtas“, – konstatavo portugalų treneris P.Bento.

Jis pyko ant arbitro, kuris specialisto nuomone, priėmė palankesnius sprendimus vokiečiams.

„Kaip ir visada, visi nusiteikę prieš mus“, – nusivylimo po mačo neslėpė 32 metų gynėjas Bruno Alvesas.

„Nemėgstu daug kalbėti apie teisėjavimą, bet patys matėte. Arbitras galėjo duoti mums mušti akivaizdų 11 metrų baudinį, tačiau šiame mače jis nedavė mums nieko“, – tvirtino Stambulo „Fenerbahce“ atstovas.

„Norėčiau pamatyti vaizdo pakartojimą. Tikiuosi, kad iš mano pusės viskas buvo gerai, – sakė tris įvarčius įmušęs Th.Mulleris, kuriam per veidą kepštelėjęs ir vėliau galva bumbtelėjęs Pepe buvo išvarytas iš aikštės jau ketvirtame čempionate iš eilės. – Negaliu pasakyti tiksliai, kas įvyko, bet tikiuosi, kad nepasirodžiau kvailai. Nenorėjau nieko išprovokuoti.“

Tiesa, Portugalijos nacionalinės komandos treneris P.Bento nekaltino vien tik teisėjų.

„Nesakau, kad pralaimėjome tik dėl arbitrų. Pralaimėjimą lėmė ir mūsų žaidimas puolime“, – pripažino strategas.

Jis tikino, kad atakų smaigalyje pasyviai pasirodęs Cristiano Ronaldo fiziškai buvo pasiruošęs mačui ir tai negalėjo jam sutrukdyti žaisti pagal savo galimybes.

Panašu, kad šešėlyje atsidūręs geriausias pasaulio futbolininkas – vokiečių gynybos nuopelnas.

„Norėjome priversti jį jaustis nejaukiai, tik kai jis gaudavo kamuolį. Tą puikiai atliko kibiai žaidęs Jerome‘as Boatengas“, – savo auklėtinį išskyrė vokiečių treneris Joachimas Loewas.

M.Gotze uždirbtas 11m. baudinys:

Pepe raudona kortelė:

lrytas.lt