Vokiečiams įkando ir airiai, C.Ronaldo išplėšė pergalę prieš danus (VIDEO)

Antradienį Europoje buvo sužaistos paskutinės spalio mėnesio atrankos rungtynės į EURO 2016 metų čempionatą.

Pasaulio čempionams ir vėl nepavyko išvengti sensacijos. Vokietijos rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė taikiai su Airijos rinktine.

71-ąją minutę Toni Kroosas puikiu smūgiu išvedė vokiečius į priekį, tačiau per pridėtą teisėjo laiką fantastiškas lygiąsias Johno O'Shea pagalba išplėšė airiai.

Kol kas D grupėje su 7 taškais pirmauja lenkai ir airiai, o vokiečių sąskaitoje yra 4 taškai.

Įspūdingą pergalę pasiekė ir Portugalijos futbolininkai, minimaliu skirtumu palaužę danus. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis lyderio vaidmens ėmėsi Cristiano Ronaldo, kuris pasižymėjo galva.

Kitose rungtynėse Lenkija su Škotija išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomsi, o Lietuvos rinktinės varžovai šveicarai San Mariną sutriuškino rezultatu 4-0.

Įdomu tai, kad Serbijoje neįvyko vienerios rungtynės. Kaip ir buvo manyta, žiūrovai ėmė vieni kitus įžeidinėti, o futbolininkai kibo vienas kitam į atlapus. Mačas buvo nutrauktas dar pirmajame kėlinyje.