„Inter“ išvykoje neturėjo vargo su „Roma“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Visus įvarčius pirmame kėlinyje pelnęs „Inter“ klubas rezultatu 3:0 įveikė „Roma“.

Svečiai pradėjo puikiai, o 15 minutę nuo kampinio gairelės kamuolį į vartus užsuko Hakan Calhanoglu.

„Inter“ neplanavo mažinti apsukų. Dar už 9 minučių po puikios komandinės atakos kamuolį gavęs Edinas Džeko smūgiu į viršutinį vartų kampą padvigubino persvarą.

„Roma“ nesugebėjo atsigauti po tokio „nokdauno“, o tuo pasinaudoję „Inter“ futbolininkai pelnė ir trečiąjį rungtynių įvartį. 39 minutę pasižymėjo po komandos draugo perdavimo galingu smūgiu galva vartininką nuginklavęs Denzelis Dumfries.

Po šios pergalės „Inter“ vis dar palaiko 1 taško atsilikimą nuo „Milan“ klubo. Tiesa, „Napoli“ laimėjus savąjį susitikimą aplenks abi Milano komandas ir susigrąžins pirmąją lentelės poziciją. Tuo tarpu „Roma“ lieka 5 vietoje ir tikėtina, kad pasibaigus turui praras dabartinę savo poziciją.