Visų rungtynių metu dominavęs „Villarreal“ nepaliko šansų „Levante“ vienuolikei © JumpStory nuotr.

„Villarreal“ namuose pademonstravo puikų pasirodymą ir rezultatu 5:0 sutriuškino „Levante“ ekipą.

Šeimininkai galingai pradėjo nuo pat pirmųjų minučių. Jau 8 minutę savo komandą į priekį smūgiu galva išvedė Boulaye Dia.

Puiki „Submarinų“ pradžia užstatė toną visoms rungtynėms. Jau 13 minutę rezultatas tapo 2:0. Po puikaus Vincente Iborra perdavimo šaltakraujiškai vartininką nuginklavo Pau Torresas.

Unai Emery auklėtiniai neplanavo mažinti apsukų ir 37 minutę pelnė trečiąjį įvartį. Puikiu solo įvarčiu pasižymėjo Gerardas Moreno.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o 74 minutę rezultatas patapo nepadoriu. „Villarreal“ saugas Manu Triguerosas užklupo priešininkus nepasiruošusius ir smūgiu iš toli smeigė ketvirtąjį komandos įvartį.

Vos po 5 minučių Gerardas Moreno į savo sąskaitą įsirašė dublį. Ispanas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Ši skambi pergalė leidžia Unai Emery auklėtiniams pakilti į aštuntąją lentelės poziciją, tuo tarpu „Levante“ klubas lieka dugne su vos 8 taškais.