Visiškas pažeminimas: "Man City" subombardavo "Chelsea" ekipos vartus

18 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 26-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione įvyko prieš rungtynių pradžią daug susidomėjimo kėlęs susirėmimas tarp "Manchester City" ir Londono "Chelsea" futbolininkų. Tiek daug intrigos aikštėje nebuvo – "miestiečiai" jau per pirmąsias 25 minutes subombardavo varžovų vartus ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6:0.

Pepo Guardiolos auklėtinių startas buvo lyg iš filmo – jau 4-ąją minutę Raheemas Sterlingus išvedė šeimininkus į priekį, kai aštrų perdavimą baudos aikštelėje atliko Bernardo Silva.

13-ąją minutę "Chelsea" gynybą pradėjo ardyti nesustabdomai žaidžiantis Sergio Aguero. Argentinietis maždaug iš 20 metrų paleido tikrą patranką, prieš kurią pasiūlyti nieko negalėjo vartininkas Kepa.

Ties tuo "Chelsea" problemos nesibaigė – po šešių minučių S. Aguero pelnė dar vieną įvartį, kai visiškai neapdairiai jam kamuolį link vartų atmetė Rossas Barkley. 25-ąją minutę rezultatas Mančesteryje jau buvo nepadorus – savo įvartį pasiekė ir Ilkay'us Gundoganas.

"Chelsea" buvo suspardytas, tačiau pirmąjį kėlinį užbaigė turėdamas kamuolio kontrolę ir sukūręs kelis pavojingus momentus.

Antrajame kėlinyje "Man City" neatsipalaidavo – 56-ąją minutę šeimininkams 11 metrų baudinį uždirbo R. Sterlingas. S. Aguero jį realizavo tiksliai ir pasiekė jau savo 11-ąjį "hat-tricką" "Premier" lygoje. Jis pakartojo Alano Shearero rekordą.

Galutinis taškas šioje dvikovoje buvo padėtas 80-ąją minutę, kai po puikiai sukonstruotos atakos kairiajame krašte Oleksandras Zinchenko pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o ten visiškai be priežiūros atsidūręs R. Sterlingas pelnė savo antrąjį įvartį.

Vienomis rungtynėmis daugiau sužaidęs "Man City" klubas vėl grįžta į pirmąją poziciją. "Chelsea" po šio turo užleido ketvirtąją vietą "Man Utd" klubui ir nukrito net į šeštąją poziciją.

"Man City" 6 - 0 "Chelsea"
4' [1 - 0] R. Sterling
13' [2 - 0] S. Aguero
19' [3 - 0] S. Aguero
25' [4 - 0] I. Gundogan
56' [5 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
80' [6 - 0] R. Sterling

Startinės sudėtys:

''Man City'': Ederson, Walker, Stones, Laporte, Zinchenko, Gundogan, Fernandinho, Bernardo Silva, Sterling, De Bruyne, Aguero.

''Chelsea'': Kepa, Alonso, Luiz, Rudiger, Azpilicueta, Jorginho, Kante, Barkley, Pedro, Hazard, Higuain.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
  • MU fanas1

Nu ka, aciu uz 4vt 😃

• 68
  • Escalade

Dėjau *** *. Alonso kosmosietis, Barkley kitos dimensijos atstovas, šito sezono komanda oficialiai MIRUSI.

• kaMazas

Prasau nebesodinkit Vysniausko ir Vasiliausko. Atskirai komentatoriai kaip komentatoriai, bet kartu tai KOCMOC. Ypac kai komentuojamos CITY rungtynes... O mes puikiai zinom kokia komanda palaiko Vysniauskas.

• 2
  • Blue blood

Per anksti dziaugeties dar sezonas ne pasibaige

• -1

Siaubas kaip viskas tragiskai susikloste cia baisu nesuprantu kas cia kodel emersonas nebuvo ginyboj isvis ginybos nebuvo aisku tie pirmi praleisti golaja tai pasisese zydriesems ,bet visumoj melynieji siandien gilioj duobej

• -1
  • kubas1111

Sveikinu city fanus, užjaučiu savo mylimos komandos fanus,negalejau stebėti šito pažemino iki pat galo

• 1
  • Aš Audrius

Puse komandos nebeliks po sio sezono. Hazardas iseis, puse isparduos. Kito kelio ner. Nenori zaidejai zaist kaip treneris galvoja. Reik komandai stipriu permainu. Sian atrodytu jog visai nepasirenge atvyko.

• 4
  • Vaidoshius

Nu ką, Guardiola turi suduoti rimtą smūgį malkinės sąvartyno funkcionieriams, kurie teisėjų pagalba bando daryti viską kas įmanoma, kad tik $hitty neapgintų titulo. Ko gero kaip nieko šiandien bus vėl iš $hitty nupyzdintas pendelis arba švarus golas, grajus kaip ir prasideda 0:1 rezultatu, bet jeigu gali kas pakovoti su malkinės funkcionieriais tai tik Guardiola 😀

• -10
  • Bet kokia

Kaina reikia pergales siandien, MU tikrai atims taskus is Loserpool savartyno gal net ir 3, tuomet viskas is naujo prasidetu o tiksliau prasidetu City pabegimas.