Visiškas krachas: "Arsenal" - pažemintas "Crystal Palace" ekipos (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse pirmadienį vakare baigėsi 32-asis turas.

Paskutinė turo dvikova įvyko Londone, kur susitiko dvi to pačio miesto ekipos - "Crystal Palace" namuose priėmė "Arsenal" futbolininkus. Arsene'o Wengero po šių rungtynių laukia dar niūresnės dienos - "kanonieriai" rezultatu 0-3 pralaimėjo 16-ąją vietą pirmenybėse užimančiai komandai ir dar labiau sukomplikavo savo šansus pakovoti dėl patekimo į Čempionų lygos turnyrą.

Šiaurės Londono ekipa jau 17-ąją minutę praleido pirmąjį įvartį - po puikaus Wilfriedo Zaha perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Androsas Townsendas tiksliu smūgiu nuginklavo trečiąjį "Arsenal" vartininką Damianą Martinezą.

Po praleisto įvarčio svečiai bandė atsitiesti, tačiau pralaužti "Crystal Palace" gynybą visą šį susitikimą "Arsenal" futbolininkams buvo sunku, o į vartų plotą per 90 minučių jie pataikė vos tris kartus.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" visiškai subiro - 63-ąją minutę Yohanas Cabaye puikiu smūgiu, kuris buvo atliktas vienu lietimu, padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

Po penkių minučių "kanonieriai" buvo pasiųsti į visišką nokdauną - D. Martinezas neleistinai baudos aikštelėje sustabdė varžovą ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Luka Milivojevičiaus koja nesudrebėjo ir jo tikslas smūgis pradėjo varžovų triuškinimą. "Arsenal" per likusį laiką paguodos įvarčio taip ir nepasiekė, todėl pergale rezultatu 3-0 džiaugėsi šeimininkai.

Iš turnyrinės lentelės dugno išlipęs "Crystal Palace" pasiekė penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes. Tuo tarpu "Arsenal" ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas per pastarąsias penkias dvikovas.

A. Wengero treniruojamą komandą nuo ketvirtos vietos dabar skiria 7 taškai.

"Crystal Palace" 3 - 0 "Arsenal"
17' [1 - 0] A. Townsend
63' [2 - 0] Y. Cabaye
68' [3 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)