Viltis gyva: „Liverpool“ išsaugojo šansus iškovoti „Premier“ lygos titulą © JumpStory nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose rungtynėse „Liverpool“ rezultatu 2:1 palaužė „Southampton“ vienuolikę ir išsaugojo šansus paskutiniame ture „iš po nosies“ nugvelbti titulą pirmoje vietoje esančiam „Manchester City“.

Rungtynių pradžioje „Šventieji“ kiek netikėtai išsiveržė į priekį. 13 minutę Nathano Redmondo iš baudos aikštelės prieigų smūgis, su rikošeto pagalba atsidūrė vartuose.

Tačiau, „Liverpool“ reabilitavosi gan greitai ir jau 27 minutę rezultatas tapo lygus. Įvartį pelnė galingu smūgiu į artimąjį viršutinį vartų kampą, vartininką Alexą McCarthy, nuginklavęs Takumi Minamino.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai kontroliavo likusią rungtynių dalį, o 67 minutę sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį. Fantastišku smūgiu galva pasižymėjo Joelis Matipas.

Po šio susitikimo „Liverpool“ likus vienam turui, tašku atsilieka nuo pirmoje vietoje esančios „Manchester City“ ekipos. Mersisaido ekipa, norint iškovoti čempionų titulą turi laimėti sekančias rungtynes ir tikėtis, jog Pepo Guardiolos auklėtiniai nesugebės įveikti „Aston Villa“ futbolininkų.