"Vilnius" sutriuškino Visagino "Interą" © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vilniaus "Žalgirio" stadione vykusiose ketvirtojo A Lygos turo rungtynėse "FC Vilnius" 3-0 sutriuškino teoriškai "namuose" žaidusius Visagino "Intero" futbolininkus, tarp kurių žaidė ne vienas oficialiai "Vilniui" priklausantis žaidėjas.

Vilniaus "Žalgirio" stadionas
Visagino "%c00327" 0 - 3 "%c00140"
3' [0 - 1] Anderson Dourado Ribas
20' [0 - 2] Muller Santos Da Silva
66' [0 - 3] Adilson Tibes Granemann

78' Mantas Grybauskas ("Interas") pašalintas iš aikštės

"Interas": Piotr Dubrovskij; Eduard Tučinskij, Mantas Grybauskas, Rolandas Slepakovas (46' Deivydas Matulevičius), Vaidas Macianskis; Viktar Afanasenko, Gintas Širmelis, Rinaldo, Anton Naumov; Arsenij Buinickij (46' Denis Gordej), Artūras Jeršovas (46' Povilas Krasnovskis)

"Vilnius": Pavel Leus; Rodnei, Darius Artiomovas, Georgas Freidgeimas, Ramūnas Radavičius (46' Eivinas Zagurskas); Binho, Paulinho, Vytautas Lukša, Andreson (46' Marcio); Muller, Kleyr (67' Adilson)

"Vilnius" rungtynes pradėjo be žvalgybos ir nuo pirmų akimirkų užgulė “Intero” vartus. Spaudimas iš karto pasiteisino - jau trečią mačo minutę neatremiamu baudos smūgiu "Vilnių" į priekį išvedė Andresonas. Sužaidus 10 minučių, “Interas” atsigavo po nokauto ir surengė porą gana pavojingų išpuolių. Iš pradžių Visagino ekipos puolėjas Arsenijus Buinickis atsidūrė vienas prieš Pavelą Leusą, tačiau "Vilniaus" vartininkas pirmas suskubo prie kamuolio. Kiek vėliau Rinaldo pabandė laimę baudos smūgiu iš 18 metrų, bet kamuolys praskriejo virš sostinės ekipos vartų skersinio.

19-ą susitikimo minutę "Vilnius" savo persvarą padvigubino - Vytautas Lukša iš dešiniojo atakos krašto skersavo kamuolį į “Intero” baudos aikštelę, kur perdavimo jau laukė Mulleris. Brazilo smūgis galva buvo tikslus – 2:0. Per likusį pirmo kėlinio laiką aikštėje dominavo vilniečiai, kurie neleido varžovams sukurti nieko pavojingo.

Po pertraukos “Vilnius” visiškai perėmė iniciatyvą ir organizavo vieną ataką po kitos. 48 minutę Rodnei po Mullerio perdavimo pavojingai, tačiau kiek netiksliai smūgiavo galva. 52-ą minutę “Interas” savo baudos aikštelės prieigose neleistinai sustabdė Kleyrą ir suteikė “Vilniui” puikų šansą dar labiau padidinti persvarą, bet Mullerio baudos smūgis iš 18 metrų tikslo nepasiekė.

58-ą minutę “Vilnius” pasinaudojo “Intero” klaida aikštės viduryje ir surengė greitą kontrataką. Į Visagino ekipos baudos aikštelę įsiveržęs Mulleris perdavė kamuolį šalia buvusiam Kleyrui, po kurio smūgio “Interą” nuo įvarčio išgelbėjo vartininkas. 68-ą minutę “Vilnius” ėmė triuškinti varžovus.

Eilinį kartą kelis varžovus suklaidinęs Mulleris atliko perdavimą ką tik aikštėje pasirodžiusiam Adilsonui, kuriam liko tik nukreipti kamuolį iš kelių metrų į vartus. Per likusį mačo laiką “Vilnius” sukūrė dar kelias progas įvarčiui – pasižymėti galėjo Paulinho ir Adilsonas, tačiau rungtynės baigėsi triuškinama "Vilniaus" pergale 3-0.

"Vilniaus" vyriausiasis treneris Antanas Vingilys po rungtynių sakė, kad komanda pergalę iškovojo nesunkiai.

"Rungtynes pradėjome susikaupę ir pelnėme greitą įvartį. Vėliau galėjome pasižymėti dar keletą kartų. “Interas” sustojo, ir mūsų žaidėjai pajuto, kad šiandien tikrai laimės. Visiškai kontroliavome situaciją ir pelnytai nugalėjome. Pergalė pasiekta, traumų ir kortelių žaidėjai negavo. Sužaidėme taip, kaip šiandien reikėjo" – sakė “Vilniaus” strategas.