Vilniuje – atkaklios „Riterių“ ir „Hegelmann Litauen“ lygiosios © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ kaimynų dvikovoje Vilniaus „Riteriai“ ir Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ išsiskyrė be įvarčių.

Šiame sezone prieš kauniečius abi dvikovas pralaimėję sostinės futbolininkai turėjo galimybę nutraukti vyravusias tendencijas, tačiau jų ambicingi bandymai atakose buvo nugesinti. Tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ puolime nebuvo sau įprastai efektyvūs ir daug progų nesukūrė. Dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.

Susitikimo pradžioje „Riteriai“ žaidė pavojingiau ir susikūrė ambicingas galimybes įmušti. Per pirmąsias 20 minučių Marko Pavloskio šūvį į vartų kampą atrėmė vartininkas Ignas Plūkas, o Olaide Badmusui pritrūko labai mažai, jog pelnytų akrobatišką įvartį per save.

Miguelio Moreiros auklėtiniai likusią kėlinio dalį išlaikė kokybišką žaidimą ir didžiausią galvos skausmą svečiams kėlė standartinėse situacijose. Visgi „Hegelmann Litauen“ futbolininkai gynybos apkasuose atsilaikė, o status quo išliko ir pasibaigus kėliniui.

Po pertraukos abiejų komandų vartininkams teko padirbėti, jog išlaikytų vartus sausus. 53 minutę Aurimas Raginis galingu smūgiu išbandė Armanto Vitkausko budrumą, o kiek vėliau priešais vartus atsidūręs Mindaugas Grigaravičius smūgiavo tiesiai į I. Plūką.

Vėliau abi komandos demonstravo apylygį futbolą, bet efektyvumo paskutinėje atakos fazėje pritrūko tiek šeimininkams, tiek svečiams. Galutinis teisėjo Manfredo Lukjančuko švilpukas skelbė apie įvykusias lygiąsias.

Po dvikovos „Hegelmann Litauen“ (43 tšk.) turnyro lentelėje toliau išlieka penktoje vietoje ir dviem taškais atsilieka nuo „Kauno Žalgirio“. „Riteriai“ (35 tšk.) užima šeštą vietą.