Vilniaus „Žalgiris“ žengė į LFF taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

Paskutinis Hegelmann LFF taurės pusfinalio dalyvis paaiškėjo šeštadienio vakarą. Rungtynėse Vilniuje susitiko Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos.

Pirmoji rimta proga pelnyti įvartį sukūrė svečių komanda, po standartinės padėties galva į vartus smūgiavo Steven Thicot, tačiau puikiai sužaidė ir savo komandą nuo įvarčio gelbėjo Martinas Berkovecas. Abi komandos demonstravo solidų žaidimą puolime, o pirmojo įvarčio ilgai laukti taip pat nereikėjo. 28-ąją minutę po standartinės situacijos pirmas prie kamuolio suskubo Domantas Šimkus, kuris stipriai smūgiavo į kairį viršutinį vartų kampą.

Vos po kelių minučių pirmąją geltoną kortelę prieš save išvydo Egidijus Vaitkūnas, kuris buvo nubaustas už pražangos simuliaciją. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, geltoną kortelę prieš save išvydo ir Donovanas Slijngardas. Pirmoje rungtynių pusėje daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo, minimalia persvara pirmavo vilniečiai.

Sužaidus vos 7-ias minutes antrajame kėlinyje Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai padvigubino turėtą persvarą – pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs Andrija Kaludjerovičius tiksliai nukreipė jį į vartus. Po praleisto įvarčio kauniečiai ginklų nesudėjo ir jau po kelių minučių, po puikaus Lino Pilibaičio smūgio Vilniaus komandą nuo įvarčio gelbėjo nepriekaištingas vartininko žaidimas. Iki rungtynių pabaigos likus maždaug 20-čiai minučių, rezultatą sušvelnino Karolis Šilkaitis.

Iškart po įvarčio aikštę paliko Rimvydas Sadakauskas ir Philip Otele, o į kovą mesti buvo Domantas Vitkus ir Pijus Širvys. Vilniaus komanda atsakė savo keitimu – į aikštę žengė Mantas Kuklys, o ant atsarginių suolo atsisėdo Domantas Šimkus. Antro kėlinio pabaigoje antrąja geltona kortele nubaustas buvo kauniečių ekipos žaidėjas Dapkus Martynas.

Vilniaus „Žalgirio“ ekipa įgijusi teritorinę persvarą užtikrintai kontroliavo kamuolį ir pelnytai šventė pergalę rezultatu 2:1.