"Vilniaus" treneris atsistatydino © Eurofootball.lt
Lietuvos aukščiausiame čempionate dalyvaujančiame "Vilniaus" klube vyksta permainos - iš savo pareigų atsistatydino vyriausiasis treneris Sergejus Bakanas bei treneris Nikolajus Freizdorfas.

Po dešimties turų "%c00140" "A-lygoje" su septyniais taškais yra šeštoje vietoje, ir dvigubai atsilieka nuo penktoje vietoje esančios kitos sostinės komandos "Vėtros". Nors yra lenkiamos dvi lygos autsaiderės - "Šilutės" ir Marijampolės "Sūduvos" ekipos, tokie rezultatai netenkino klubo ambicijų, taigi treneriai nusprendė pasitraukti iš savo užimamų pareigų.

Kol klubas ieškos kas galėtų pakeisti pasitraukusį trenerį, laisvą vietą laikinai užims klubo sporto direktorius Ivanas Švabovičius, o jo asistentu bus U-16 komandos treneris Algirdas Biliūnas.

Rytoj "Vilnius" atsakomosiose LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse prieš "Žalgirį" bandys likviduoti dviejų įvarčių deficitą, įgytą pirmajame mače. Kitame atsakomajame susitikime kausis du lyderiai - "%c00030" ir "%c00033", o dėl dalyvavimo Intertoto taurėje nukeltose rungtynėse "%c00124" su "%c00125" susitiks tik pirmąjį kartą. Tuo tarpu "%c00123", besiruošianti išvykai į Škotiją, nusprendė atidėti naujojo stadiono atidarymą ir savo mačą prieš "Šilutę".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...