Vilniaus derbis Futsal A lygoje pasibaigė lygiosiomis

Sekmadienį dieną Lietuvos Betsafe Futsal A lygoje buvo sužaistos trečiosios XVI-ojo turo rungtynės. Tai buvo Vilniaus miesto derbis, kuriame nugalėtojas tarp FC „Bekento“ ir VDA nepaaiškėjo – mačas pasibaigė lygiosiomis 3:3.

Ilgai pirmojo įvarčio sostinės derbyje laukti nereikėjo. Jau 3 minutę „Bekentui“ pavyko išsiveržti į priekį, kuomet kamuolys VDA vartuose atsidūrė po jų vartininko Kęstučio Rainio prisilietimo.

Po įvarčio „Bekentas“ bandė ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau intensyvumo trūko abejose aikštės pusėje. Galbūt ankstyvas rungtynių laikas lėmė, kad komandos dar reikėjo laiko įsivažiuoti.

Visgi progos buvo kuriamos prie abiejų vartų, o 9-ąją minutę VDA rezultatą išlygino. Pakankamai laisvės gavęs VDA kapitonas Artūras Žarnovskis stipriu smūgiu iš arti atstatė „status quo“.

Per likusią kėlinio dalį nemažai darbo turėjo K. Rainys. Jis atrėmė ne vieną stiprų Viktoro Bartosevičiaus smūgį, jam taip pat teko atremti Arsenijaus Buinickio ir Pauliaus Sakalio smūgius.

Tiesa, darbo turėjo ir „Bekento“ vartininkas, bet ir jis taip pat žaidė patikimai ir daugiau įvarčių iki pertraukos įmušti neleido.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu VDA spaudimu ir tai jiems davė vaisių. Vos per kelias minutes Pavelas Šarynskis pelnė dublį.

Pirmu smūgiu jis pasižymėjo iš toli ir pataikė į patį vartų kampą. Antrasis įvartis krito po to, kai jis pats pataikė į virpstą, bet kamuolys atšoko atgal P. Šarynskiui ir antru šansu jis jau pasinaudojo.

Šalto dušo sulaukęs „Bekentas“ pakėlė rungtynių intensyvumą ir siekė sušvelninti rezultatą.

25 minutę arti to buvo A. Buinickij, bet jo smūgį plastišku kojos judesiu sustabdė VDA vartininkas. Visgi dar tą pačią minutę A. Buinickij gavo antrą progą smūgiui ir šįkart kamuolys buvo pakištas tiksliai po skersiniu.

Po penkių minučių „Bekentui“ pavyko rezultatą išlyginti. Labai graži kontrataka pasibaigė Vadimo Pinko preciziškai tiksliai paliestu kamuoliu, kuris atsidūrė varžovų vartuose.

Rezultatui tapus lygiu, kelias savo progas iššvaistė VDA žaidėjas Svajūnas Savickas, nesugebėjęs iš dėkingų situacijų pataikyti į vartus.
Rungtynių pabaigą aktyviau pabandė sužaisti „Bekentas“, kuris siekė įmušti pergalingą įvartį bei taip pat bandė provokuoti varžovus prasižengti, nes iki baudos smūgio juos skyrė vos viena pražanga.

Visgi daugiau įvarčių susirinkę žiūrovai neišvydo, o komandos pasidalino po tašką.

Po rungtynių kalbinti Artūras Žarnovskis ir Vadimas Pinko pripažino, kad šį mačą galėjo laimėti tiek vieni, tiek kiti, tačiau taip pat abu džiaugėsi, kad pavyko iškovoti bent tašką, o nelikti su 0.

„Bekentas“ 3 : 3 VDA

3’ [1 : 0] Kęstutis Rainys (į savus vartus)
9’ [1 : 1] Artūras Žarnovskis
22’ [1 : 2] Pavelas Šarynskis
23’ [1 : 3] Pavelas Šarynskis
25’ [2 : 3] Arsenij Buinickij
30’ [3 : 3] Vadim Pinko