„Villarreal“ namuose neturėjo vargo su „Mallorcos“ ekipa © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą „Villarreal“ pasiekė komfortabilią pergalę, rezultatu 3:0 įveikdama „Mallorca” ekipą.

Svečių komandai rungtynių pradžia klostėsi prastai. Jau 12 rungtynių minutę „Mallorca“ gynėjas Franco Russo stengėsi perimti oponento perdavimą ir pasiuntė kamuolį į savus vartus.

34 minutę „Submarinai“ padvigubino savo persvarą. Po Alfonso Perdazos perdavimo, Manu Trigureosas priimė kamuolį baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai, smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą, nuginklavo priešininkų vartininką.

Į savus vartus kamuolį pasiuntęs Franco Russo norės kuo greičiau pamiršti šias rungtynes, nes 85 minutę argentinietis prasižengė savo baudos aikštelėje ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Negana to, „Mallorcos“ žaidėjui buvo parodyta raudona kortelė.

Dani Parejo užtikrintai realizavo baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Po šios pergalės „Villarreal“ bent trumpam kyla į šeštąją pirmenybių vietą.