"Villarreal" namuose įrodė pranašumą prieš "Athletic" (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 31-asis turas.

Pirmoji akistata įvyko "Ceramica" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Villarreal" vienuolikė susikovė su Bilbao "Athletic". "Submarinai' rezultatu 3-1 pranoko svečius iš Baskijos.

17-ąją minutę Victoras Ruizas tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto ilgai išsaugoti pranašumo "sumbarinams" nepavyko - po trijų minučių rezultatą išlygino gynėjas Aymericas Laporte.

Antrajame kėlinyje "Athletic" sustabdyti "Villarreal" futbolininkų nepajėgė - 47-ąją minutę vėl šeimininkus į priekį išvedė Cedricas Bakambu, o pranašumą iki dviejų įvarčių 58-ąją minutę padidino Andrianas.

Be to, "Villarreal" nuo 74-os minutės liko žaisti dešimtyje - pirmojo įvarčio autorius V. Ruizas buvo pašalintas iš aikštės.

"Villarreal" po pergalės bent laikinam iki ketvirtos pozicijos priartėjo keturiais taškais. "Athletic" su 50 taškų lieka šeštoje vietoje.

"Villarreal" 3 - 1 "Athletic"
17' [1 - 0] V. Ruiz
20' [1 - 1] A. Laporte
47' [2 - 1] C. Bakambu
58' [3 - 1] Adrian
74' V. Ruiz ("Villarreal") pašalintas iš aikštės