„Villarreal“ išsivežė tris svarbius taškus iš San Sebastiano © AFP nuotr.

„Villarreal“ šiek tiek taiso savo situaciją turnyrinėje lentelėje.

Gerai grupių etapą Čempionų lygoje sužaidė „submarinai“, Ispanijos pirmenybėse pirmąją sezono dalį buksavo, tačiau šiandien 3:1 svečiuose įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1. Pirmieji, 32-ąją minutę į priekį įsiveržė „Real Sociedad“ futbolininkai, dėka Alexanderio Isako įvarčio, tačiau netrukus rezultatą lygino Gerardo Moreno.

Puikias rungtynes sužaidęs „Villarreal“ puolėjas G. Moreno antrajo kėlinio viduryje persvėrė rezultatą svečių naudai, o pačiame rungtynių gale dar atliko rezultatyvų perdavimą po kurio Samuelis Chukwueze įtvirtino Unai'aus Emery komandos pergalę.

Tiesa, šiose rungtynėse šeimininkams iš San Sebastiano daug ką sumaišė raudona kortelė, kurią 49-ąją minutę už grubią pražangą gavo komandos lyderis Mikelis Oyarzabalis.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje „Villarreal“ pakilo iki 10-osios pozicijos, o „Real Sociedad“ lieka 6-oje vietoje.