„Villarreal“ ir „Sevilla“ ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis © imago images/Pressinphoto nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Villarreal“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Sevilla“ vienuolike.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 8 minutę „Sevilla“ į priekį išvedė po puikios komandinės atakos kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą pasiuntęs Oliveris Torresas.

„Villarreal“ susikurė keletą pavojingų progų likusioje rungtynių eigoje ir vieną iš jų 51 minutę jiems pavyko paversti įvarčiu. Pakartotinu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Alexas Baena.

Rungtynių pabaigoje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus. Deja, „geltonųjų  submarinų“ džiaugsmas buvo atimtas po VAR peržiūros, kai šis sprendimas buvo anuliuotas.

Po šių rungtynių „Villarreal“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, sunkiai sezoną pradėjusi „Sevilla“ tenkinasi penkiolikta vieta.