"Villarreal" ir "Real Sociedad" prarado taškus, "Espanyol" įveikė "Athletic" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 31-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko sostinėje, kur savo žiūrovų palaikoma Madrido "Getafe" ginklus surėmė su "Villarreal" futbolininkais. Svečiai pirmavo, tačiau "Getafe" išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

52-ąją minutę Ikechukwu Uche nuo 11 metrų žymos "submarinus išvedė į priekį, tačiau 64-ąją minutę Diego Castro išlygino rezultatą ir padėjo savo komandai iškovoti vieną tašką,

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" minimaliu skirtumu palaužė Bilbao "Athletic" vienuolikę. Vienintelį bei pergalingą įvartį 40-ąją minutę pelnė Sergio Garcia.

Davido Moyeso vadovaujama San Sebastiano "Real Sociedad" ekipa namų aikštėje išleido pergalę prieš La Korunjos "Deportivo" ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

"Getafe" 1 - 1 "Villarreal"

52' [0 - 1] I.Uche (11m. baudinys)

64' [1 - 1] D.Castro

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/IGNlWa-ljxQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Espanyol" 1 - 0 "Athletic"

40' [1 - 0] S.Garcia

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/dUBcyrQ2XM0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Real Sociedad" 2 - 2 "Deportivo"

33' [1 - 0] X.Prieto (11m. baudinys)

40' [1 - 1] L.Perez

57' [2 - 1] C.Castro

78' [2 - 2] Toche

40' L.Perez ("Deportivo") nerealizavo 11m. baudinio