Šiandien, kiek neįprastai, bus žaidžiamos vienerios Ispanijos čempionato ("La Liga") priešpaskutinio, 37-o turo, rungtynės tarp "%c00086" ir praėjusiame ture "naujai iškeptos" čempionės "%c00004" ekipos. Rungtynės buvo atkeltos į šiandieną "Valencia" prašymu, kadangi jiems trečiadienį reikės žaisti UEFA taurės finalo rungtynes su "Marseille", ir klubo vadovai, motyvuodami tuo, kad žaidėjai nespės pailsėti iki šių svarbių rungtynių, lygos vadovybei pateikė prašymą, kuris buvo patenkintas.

"Villareal" - "Valencia"
Pradžia: 23:00 Lietuvos laiku

"Villareal" vilsis, kad naujieji Ispanijos čempionai vis dar gyvens pergalės nuotaikomis ir nebus pakankamai susikaupę rungtynėms. Dabar, likus dviem turam iki sezono pabaigos, "Villareal" svarbus kiekvienas taškas, kovoje dėl vietos kitų metų UEFA taurėje.

Tai bus jau trečiasis kartas šį mėnesį, kai šie du klubai susitinka tarpusavyje - prieš tai, dvejas rungtynes klubai žaidė UEFA taurės pusfinalyje. Pirmosios rungtynės Villarealyje baigėsi 0-0, o antrasis - "Valencia" pergale 1-0.

Dar nėra visiškai aišku, ar "Villareal" gretose šiose rungtynėse galės žaisti saugas Rogeras Garcia (%p00859) bei gynėjas Ballestros (%p00856).

Puikią progą pasireikšti šiose rungtynėse turės šiame sezone mažiau žaidžiantys "Valencia" žaidėjai. Ekipos treneris Rafaelis Benitezas turėtų leisti pailsėti ekipos lyderiams: Vicentei, Davidui Albeldai, Rubenui Barajai, Pablui Aimarui bei galbūt keliems kitiems žaidėjams. Tai bus puiki proga jauniesiems ekipos žaidėjams parodyti savo sugebėjimus ir taip pelnyti trenerio pasitikėjimą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos