„Vikingai“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale

Pirmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dar vienos pirmojo turo rungtynės. Šalies pirmenybes užtikrinta pergale pavyko pradėti Futsal LFF taurės laimėtojams Jonavos „Vikingams“, kurie savų žiūrovų akvaizdoje net 9:1 nugalėjo lygos naujokus Vilkaviškio „Brukliną“.

„Vikingams“ pirmuosius ledus pralaužti pavyko gan greitai - praėjus 6 minutėms. Tai padarė komandos ukrainietis Orest Borgun.

Po to gan ilgai šeimininkams įmušti nepavyko, bet to nepadarė ir Vilkaviškio komanda. Visgi, pirmąjį kėlinį „Vikingai“ užbaigė galingai ir per minutę pelnė du įvarčius, kurių autoriais tapo Kostiantyn Bondarenko ir Paulius Osauskas.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu greitu Orest Borgun įvarčiu, kuris įpusėjus kėliniui jau džiaugėsi „hat-tricku“.

Šeštąjį įvartį „Vikingai“ pelnė greitai išbėgę į kontrataką ir atlikę efektyvią kombinaciją, kurios smaigalyje atsidūrė Taras Onufrak.

Visgi, po to „Bruklino“ nariui Artūrui Pečiuliui pavyko įmušti garbės įvartį, bet į tai „Vikingai“ atsakė dar trimis tiksliais smūgiais, kuriuos atliko Maksym Avetysian, Vladimir Derendiajev ir baudinį įmušęs Dominykas Daunoravičius.

Jonavos „Vikingai“ 9 : 1 Vilkaviškio „Bruklinas“

6’ [1 : 0] Orest Borgun

19’ [2 : 0] Kostiantyn Bondarenko

19’ [3 : 0] Paulius Osauskas

23’ [4 : 0] Orest Borgun

29’ [5 : 0] Orest Borgun

32’ [6 : 0] Taras Onufrak

33’ [6 : 1] Artūras Pečiulis

33’ [7 : 1] Maksym Avetysian

35’ [8 : 1] Vladimir Derendiajev

40’ [9 : 1] Dominykas Daunoravičius (iš 10 m.b.)