„Vikingai“ ir „Panevėžys“ šventė pergales © lff.lt nuotr.

Trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos 6-ojo turo rungtynės, kuriose abejose pergales iškovojo šeimininkai.

Pirmose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ savoje arenoje 5:2 nugalėjo Mažeikių VIP. Jau pirmajame kėlinyje „hat-tricką“ pelnęs Paulius Osauskas padėjo tvirtus pamatus savo komandos pergalei, o juos antrojo kėlinio pradžioje dar tvirtesnius padarė Maksymas Avetysianas ir Benas Spietinis.

Mažeikių VIP jau tik rungtynėms einant link pabaigos sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet veteranų Arūno Šteino ir Tado Markevičiaus tikslūs smūgiai tapo tik garbės įvarčiais.

Tuo metu kitose rungtynėse SFK „Panevėžys“ Birštono arenoje 5:3 nugalėjo jau ketvirtų rungtynių iš eilės nelaiminčią FK „Saulės krašto“ ekipą.

Tiesa, šioje akistatoje intrigos buvo daugiau. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, o antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė dar po vieną tikslų smūgį.

Visgi, SFK „Panevėžys“ geriau sužaidė rungtynių pabaigą – Elvino Navicko ir Jono Lebedevo pasiekti dubliai leido Panevėžio komandai džiaugtis vos antrąja sezono pergale.

Jonavos „Vikingai“ 5 : 2 Mažeikių VIP

5‘ [1 : 0] Paulius Osauskas

16‘ [2 : 0] Paulius Osauskas

18‘ [3 : 0] Paulius Osauskas

23‘ [4 : 0] Maksym Avetysian

26‘ [5 : 0] Benas Spietinis

32‘ [5 : 1] Arūnas Šteinas

38‘ [5 : 2] Tadas Markevičius