Vietiniame fronte ir toliau buksuojantis „Bayern“ gavo antausį nuo „Augsburg“ ekipos © IMAGO/osnapix nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Bayern“ pratęsė savo nelaimėtų Bundeslygos rungtynių seriją iki keturių. Šį kart bavarai išvykoje rezultatu 1:0 nusileido „Augsburg“ vienuolikei.

Pirmame kėlinyje abi komandos turėjo galimybių pasižymėti, tačiau komandos išėjo į rūbinę švieslentėje degant nuliams.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 59 minutę. Šeimininkus netikėtai į priekį išvedė baudos aikštelėje savo šansą atradęs Mergimas Berisha.

„Bayern“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą 73 minutę, kai vienas prieš vieną su vartininku išbėjo Leroy'us Sane, tačiau fantastiškai visų rungtynių metu žaidęs „Augsburg“ vartų sargas Rafalas Gikiewiczius eilinį kartą gelbėjo savo komandą.

Po šio susitikimo „Bayern“ bent kuriam laikui užima ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Augsburg“ futbolininkai rikiuojasi vienuolikti.