Vieris arti perėjimo į "Juventus? © Eurofootball.lt
Pasak Italijos spaudos, šalies nacionalinės rinktinės ir Milano "Inter" puolėjas Christianas Vieris (%p01344) gali netrukus pereiti į Turino "%c00038".

Dėl 30-mečio italo ateities jau kurį laiką buvo nemažai klaustukų, nes jis konfliktavo su komandos treneriu Albertu Zaccheroniu. Be to šį sezoną žaidėjas nežaidė ypatingai gerai, ir dažnai atrodė, kad jam trūksta "ugnelės".

Kalbama, kad už Vierį "Inter" gautų puolėją %p01430, vartininką Fabianą Carini bei 7.5 milijonų eurų arba %p01447.

Tiesa vakar "Inter" prezidentas Massimo Moratti sakė, kad niekada nebuvo jokio susitikimo su "Senosios senjoros" direktoriais. Tačiau šiandien ryte jau buvo pranešama apie tokius jo žodžius: "Mes turėjome pasiūlymų iš daugelio klubų, bet niekas nepasikeitė. Ant derybų stalo nieko nėra. Daug kas priklausys nuo žaidėjo norų. Dabar mes tik apgalvojame. Ir kadangi jis yra su rinktine, taigi turėtume palikti jį ramybėje. Ar jį parduosime? Facchettis ("Inter" prezidentas - aut.past.) žino daugiau už mane, bet mes norėtume kurti komandą su Vieriu joje."

Šiuos gandus taip pat pakomentavo "Juve" lyderis %p01433: "Labai džiaugčiausi jei Vieris prisijungtų prie mūsų, netgi jeigu jau turime grupę gerų žaidėjų klube. Visgi tai ne pirmas kartas kai laikraščiai sako, kad "Juventus" domisi Vieriu. Panašus dalykas atsitiko praėjusiais metais." - kalbėjo Del Piero.

Tuo tarpu Di Vaio sako, kad jis sutiktų pereiti į "Inter": "Jei reikėtų palikti "Juve" tai pereičiau tik į aukštos klasės komandą, ir tai reiškia "Milan" arba "Inter". Galėčiau žaisti šalia Adriano, kaip tada kai žaidžiau "Parma" klube. Bet dabar nenorėčiau, kad šie gandai trukdytų man per Euro-2004."

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...