Vieira nenori į "Real" © Eurofootball.lt
Prancūzijos rinktinės atraminio saugo Patricko Vieira (%p01553) agentas paneigė gandus, kad jo klientas ketina pradėti derėtis su Ispanijos superklubu Madrido "%c00003".

Buvo manoma, kad abiejų pusių atstovai turėjo susitikti vakar Madride, tačiau žaidėjo agentas Stevas Kutneris tai paneigė ir pridūrė, kad jei "Real" ir nori įsigyti Vieirą, tai jie turi tartis su Londono "%c00041".

Gandai apie šio žaidėjo perėjimą į "Real" prasidėjo po to, kai rinkimus į Ispanijos karališkojo klubo postą antrą kartą iš eilės laimėjo Florentinas Perezas. Iškart po rinkimų pasakytoje kalboje, Perezas pareiškė, kad pagrindiniu klubo prioritetu tapo Prancūzijos rinktinės žvaigždė.

Kutneris Anglijos dienraščiui "London Evening Standard" teigė: "Jei Perezas sako, kad jam patinka žaidėjas, tai savaime nereiškia, kad jam pavyks jį nupirkti. Jei "Real" nori prisivilioti Vieirą, jie turi tartis su "Arsenal".

Ispanijos žiniasklaidoje teigiama, kad Madrido "Real" žvaigždė Zinedinas Zidanas pareiškė klubo vadovybei, kad labai norėtų klube žaisti kartu su savo tautiečiu Vieira.

Žibalo į ugnį įpylė pats Perezas, pareiškęs, kad "nėra neparduodamų žaidėjų" ir kad "vienintelė kliūtis yra pinigai".

Vieira, į "Arsenal" atėjęs 1996 metais iš "AC Milan" ekipos, jau ne kartą atmetė įvairių klubų pasiūlymus.

"Arsenal" prezidentas Peteris Hill-Wood'as pareiškė, kad jiems jau baigia atsibosti spekuliacijos apie Vieirą, kurio kontraktas su Anglijos čempionais galioja dar tris metus.

"Vieira jau tiek kartų buvo sietas su "Real", kad tai jau baigia atsibosti, - teigė "Arsenal" prezidentas. - Mes tikrai nenorime jo parduoti".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...