"Vėtrą" papildė du patyrę lietuviai © Eurofootball.lt
Vilniaus "%c00123" toliau stiprinasi artėjančiam sezonui. Trečiadienį ambicijų neslepiantis sostinės klubas sukirto rankomis su dviem nemažai legionieriaus duonos ragavusiais lietuviais - 32 metų saugu Vidu Dančenko bei 25 metų puolėju Rolandu Karčemarsku. Abu žaidėjai "Vėtrai" atstovaus bent du sezonus.

Savo karjerą Mažeikių "Romar" klube pradėjęs %p02582 triskart yra tapęs Lietuvos čempionu – vieną kartą "Romar" sudėtyje, dukart atstovaudamas Šiaulių "Karedai". Su šia komanda V.Dančenko dukart laimėjo ir Lietuvos taurę. Vėliau saugas žaidė užsienyje: Estijoje Talino "Flora" gretose bei Rusijos klubuose – Elistos "Uralan" ir Nižnyj Novgorodo "Lokomotiv".

Nacionalinės Lietuvos rinktinės gretose V.Dančenka sužaidė 4 rungtynes ir įmušė 1 įvartį. Saugui yra tekę vilkėti ir Lietuvos olimpinės rinktinės marškinėlius.

Tuo tarpu Vilniaus "Žalgiryje" karjerą pradėjęs %p04219, kuris 1999 metais tapo Lietuvos čempionu, taip pat yra žaidęs Lietuvos olimpinės rinktinės gretose. Vėliau puolėjas išvyko į užsienį, kur didelę karjeros dalį praleido Pietų Korėjos "SK Bucheon" klube.