„Verona“ išvykoje nepasipriešino „Inter“ vienuolikei © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Inter“ futbolininkai pasiekė svarbą pergalę, rezultatu 2:0 palauždami „Verona“ vienuolikę.

Milano ekipa pirmą rungtynių įvartį pelnė 22 minutę. Po puikaus Ivano Perisiciaus perdavimo į baudos aikštelę kamuolį nuo skersinio ir į vartus pasiuntė Nicolo Barella.

Šeimininkai ir toliau rodė iniciatyvą rungtynėse, o jau 30 minutę rezultatas tapo 2:0.  Po dar vieno Ivano Perisiciaus gudraus perdavimo iš palankios padėties vartininką nuginklavo Edinas Džeko.

Už keletos akimirkų „Verona“ turėjo progą sušvelninti rezultatą. Vis gi, Giovanni Simeone smūgį puikiai atlaikė „Inter“ vartų sargas Samiras Handanovicius.

Tolimesnėje rungtynių eigoje „Inter“ kiek labiau atsitraukė link savųjų vartų. Nors „Verona“ ir kontroliavo kamuolį, daug pavojingų progų susikurti jiems nepavyko.

Po šių rungtynių „Inter“ kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, taškais susilygindami su trečioje vietoje esančia „Napoli“ ekipa. Abi šias komandas nuo pirmoje vietoje stovinčio „Milan“ skiria vos vienas taškas.