Vėlyvas L. Suarezo įvartis padovanojo „Atletico“ dar tris taškus © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse Madrido „Atletico iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

D. Simeone auklėtiniai išvykos rungtynėse2:1 palaužė turnyrinės lentelės dugne esančia „Eibar ekipą.

12-ąją rungtynių minutę Madrido klubo futbolininkai liko priblokšti, kai prie 11 metrų baudinio stojo „Eibar“ vartininkas Marko Dmitrovičius, kuris besišypsodamas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei išvedė savo ekipą į priekį.

Svečiams rezultatą išlyginti pavyko 40-ąją rungtynių minutę, o įvarčio autoriumi tapo L. Suarezas.

Rungtynių herojumi tapo dar kartą pasižymėjęs L. Suarezas, kuris 89-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Pol

Barca turbūt daužo galva į sieną , kad suareza paleido .

• +3
  • Na
    Dkdjjdjdh

Ko labiausiai dabar truksta barcai- Suarezo

Nebepadetu jau jiem nupirk suareza lewandowski ka nori kol zmogus kuris megsta varinetis kamuoli toliau ten bus jau niekas ju nebeisgelbes nuo to senio vaiko protu

• carlos

Ech gaila Eibaro abudu kėlinius geriau atrodė, daugiau atakavo, neleido visiškai iš spaudimo Atletams išeiti, bet dvi visiškai nelogiškos, atsitiktinės atakos ir Suarezas neatleidžia.... O šiaip čempionų požymis yra laimėti, kai žaidi blogai...