Vėl rungtynių pabaigoje sugriuvęs „Lyonas“ iššvaistė 2 įvarčių persvarą ir nusileido „Nice“ © AFP nuotr.

Neįtikėtinai Liono „Olympique“ dar vienų rungtynių pabaigoje sugebėjo visiškai sugriuti ir pralaimėti.

Šįkart „Lyonas“ 2:3 išvykoje nusileido „Nice“ komandai.

Dar 80-ąją minutę „Lyonas“ pirmavo 2:0, tačiau tuomet įvartį įmušė Youcefas Atalis, raudoną kortelę gavo Tino Kadewere ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 m baudinys.

11 m baudinį sėkmingai realizavo Andy Delortas, o pergalingą įvartį per 2-ąją pridėto laiko minutę pelnė Evannas Guessandas.

Tai buvo jau 4 kartas šiame sezone, kai Liono „Olympique“ per pridėtą laiką praleidžia įvartį, kuris pakeičia rungtynių baigtį, o taip pat 6 kartas, kai visi 11-a „Lyono“ ekipos žaidėjų nebaigia rungtynių t.y gauna raudoną kortelę.

„Nice“ pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, o „Olympique“ lieka 7-oje vietoje.