Vėl nuo suolo kilęs E. Haalandas dubliu prisidėjo prie lengvos BVB pergalės

Penktadienį startavo 19-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse užtikrintą pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri net 5:1 sutriuškino "Koln" ekipą.

Šeimininkai varžovams smogė jau pačią pirmąją rungtynių minutę, kai tiksliu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Raphaelis Guerreiro.

29-ąją minutę puikaus perdavimo beveik per visą aikštę iš Matso Hummelso sulaukęs Marco Reusas padvigubino BVB pranašumą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, Jadonas Sancho pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį.

"Koln" rezultatą sugebėjo sušvelninti 65-ąją minutę Marko Utho tikslaus smūgio.

Mačo pabaiga ir vėl priklausė tik po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Erlingui Haalandui, kuris spėjo pelnyti dublį, kai pasižymėjo 77-ąją ir 87-ąją minutėmis.

BVB po šios pergalės bent trumpam pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.