Vėl dviejų įvarčių deficitą panaikinęs "Brighton" išplėšė lygiąsias prieš "Southampton"

Pirmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės Anglijos "Premier" lygos 5-ojo turo rungtynės.

"Southampton" namuose priėmė "Brighton". "Šventieji" pirmavo rezultatu 2:0, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis išleido pergalę iš savų rankų - 2:2.

35-ąją minutę nuostabiu smūgiu "Southampton" į priekį išvedė Pierre'as-Emile Hojbjergas. 65-ąją minutę Danny Ingasas nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, tačiau tai pabaigos šiose rungtynėse nereiškė.

67-ąją minutę Shane'as Duffy sumažino atsilikimą, o 90-ąją minutę "Brighton", įkvėptas praėjusio turo dvikovos, kurioje panaikino dviejų įvarčių deficitą, nuo 11 metrų žymos atstatė lygybę, kai pasižymėjo Glennas Murray'us.

"Southampton" ir "Brighton" turi po penkis taškus ir yra greta vienas kito turnyrinėje lentelėje.

"Southampton" 2 - 2 "Brighton"
35' [1 - 0] P. Hojbjerg
65' [2 - 0] D. Ings (11 m. baudinys)
67' [2 - 1] S. Duffy
90' [2 - 2] G. Murray (11 m. baudinys)