Vasarą dėl I. Gundogano parašo gali užvirti nuožmi kova

Pranešama, kad naujasis „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas norėtų klubą sustiprinti jam puikiai pažįstamu saugu Ilkay`u Gundoganu.

Būtent Kloppas buvo tas treneris, kuris prieš keturis metus įsigijo Gundoganą ir į Dortmundo ekipą. Tačiau, norėdamas įsigyti saugą, vokietis turės įveikti rimtą konkurenciją, kuri taip pat norėtų saugą matyti savo gretose.

Vasarą galimybėmis įsigyti žaidėją domėjosi ir „Barcelona“ bei „Manchester United“ klubai, o pasak spaudos, katalonai dar nėra pasiryžę atsisveikinti su galimybėmis įsigyti Gundoganą.

Italijos laikraštis Gazzetta dello Sport neseniai pranešė, kad pasiūlymą už Vokietijos rinktinės saugą ruošia ir „Juventus“ ekipa, kuri norėtų „Borussia“ žaidėju užpildyti aikštės viduryje vasarą po Pirlo ir Vidalio išvykimo  atsiradusią spragą.

Su saugu atsisveikinti nėra pasiryžusi ir dabartinė futbolininko komanda. Nors buvo pasirodę gandų, kad Gundoganas gali palikti ekipą 2016-ųjų vasarą pasibaigus jo kontraktui ir be jokio perėjimo mokesčio, tačiau „Borussia“ sugebėjo įtikinti žaidėją pratęsti jo sutartį dar vienam sezonui, tad norėdamos įsigyti žaidėją, komandos privalės visų pirma rasti bendrą kalbą su Vokietijos ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos