Varžovai nebebijo "Žalgirio": vilniečiai vos išsigelbėjo taurės mače prieš "Stumbrą" (VIDEO)

Pirmose 2015/16 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalio rungtynėse nedaug trūko iki sensacijos.

Pusfinalio debiutantas Kauno "Stumbras" pirmavo prieš Vilniaus "Žalgirį" nuo antro kėlinio vidurio, tačiau daugkartiniai taurės laimėtojai išplėšė lygiąsias per pridėtinį laiką (1:1).

Pirmajame kėlinyje "Žalgiriui" nepavyko primesti savo žaidimo varžovams ir nemažai kovos vyko aikštės viduryje - abiejų komandų vartininkams darbo buvo mažai. Smūgiais iš toli laimę pabandė aikštės šeimininkų žaidėjai Saulius Mikoliūnas, Linas Pilibaitis, Mamadou Mbodj, svečių saugas Vilius Armanavičius, bet atakoms trūko tikslumo.

Po pertraukos "Žalgiris" daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau įvartį greitoje kontratakoje įmušė „Stumbras". 66 min. po Tomo Snapkausko perdavimo "Stumbro" puolėjas Giorgo Russo atsidūrė laisvas baudos aikštelės krašte ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

LFF taurės turnyre "Žalgiris" nebuvo pralaimėjęs ketverius metus ir vilniečiams pavyko pratęsti šią seriją. Rungtynių pabaigoje šalies čempionai surengė varžovų vartų šturmą ir išplėšė lygiąsias.

Antrą pridėtinio laiko minutę po Bahrudino Atajičiaus perdavimo iš krašto Lino Klimavičiaus galva smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė A. Sikorskis, tačiau kamuolys atšoko tiesiai Linui Pilibaičiui ir patyręs saugas nesuklydo.

Kitose pusfinalio rungtynėse rytoj, balandžio 13 d., 19 val. LFF stadione susitiks "Trakai" ir Marijampolės "Sūduva". Atsakomosios pusfinalio dvikovos vyks balandžio 23-24 dienomis, o LFF taurės finalas -  gegužės 15 dieną Telšiuose.

Vilniaus „Žalgiris" - Kauno „Stumbras" 1:1 (0:0)
Teisėjas - Edmundas Gaigalas (Klaipėda)
Įvarčiai: 90+2 min. Linas Pilibaitis („Žalgiris"), 66 min. Giorgio Russo („Stumbras")
Įspėtas: 32 min. Mamadou Mbodj („Žalgiris").

„Stumbras": Aleksandr Sikorskij, Francisco Flores Zapata, Martynas Zaleckis (77 min. Ainas Bareikis), Rimvydas Sadauskas, Lukas Čerkauskas, Tomas Snapkauskas, Robertas Vėževičius (56 min. Keneddy Eriba), Klaidas Janonis, Vilius Armanavičius, Klaudijus Upstas, Giorgio Russo (67 min. Matas Radžiukynas). Atsarginiai: Evan Aleksandrov Ridley, Audrius Račkus, Erikas Skripkinas, Lukas Baranauskas.

„Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Donovan Slijngard, Linas Klimavičius, Marius Žaliūkas, Egidijus Vaitkūnas, Mamadou Mbodj, Linas Pilibaitis, Saulius Mikoliūnas (75 min. Lucas Gaucho), Jorge Chula (55 min. Vytautas Lukša), Tautvydas Eliošius (67 min. Elton da Silva), Bahrudin Atajič. Atsarginiai: Saulius Klevinskas, Marin Matoš, Justas Lasickas, Simonas Stankevičius.