Vartininkų šou pažymėtame mače kroatai namo išsiuntė Danijos ekipą (VIDEO)

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Kroatijos rinktinė susitiko su Danijos vienuolike.

Užtikrintai pirmenybėse žygiuojantys Balkanų regiono atstovai varžovus palaužė tik po 11 metrų baudinių serijos 3:2 (pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi 1:1).

Poros nugalėtojai ketvirtfinalyje susitiks su rusais.

Susitikimas prasidėjo audringai - jau 1-ąją minutę po standartinės situacijos kilo sumaištis prie kroatų vartų ir Mathiasas Jorgensenas nukreipė kamuolį į vartus - 1:0.

Kroatai po poros minučių paruošė atsakymą - kamuolį baudos aikštelėje nesėkmingai atmušė danų gynėjas ir M.Mandžukičius nesudvejojęs nuginklavo K.Schmeichelį (1:1).

19-ąją min. M.Mandžukičius gudriai nukrito baudos aikštelėje, bet teisėjas liko kurčias kroato maldavimams skirti 11 m baudinį. 26-ąją min. po gražios Danijos atakos M.Braightwaite'o smūgį atrėmė D.Subašičius.

Kroatai surezgė atsakymą - puikioje situacijoje I.Perišičius du kartus nepataikė į kamuolį ir iššvaistė puikią galimybę pasižymėti.

Kėlinio pabaigoje C.Eriksenas pataikė į vartų konstrukciją.

Po pertraukos abi komandos demonstravo ramesnį žaidimą ir nekūrė pavojingų situacijų prie varžovų vartų.

72-ąją min. M.Jorgenseno smūgiuotą kamuolį sugavo D.Subašičius.

87-ąją min. A.Rebičius pasižymėjo individualiu meistriškumu ir šalia baudos aikštelės išmaudė danų gynėją, bet ataka baigėsi tik uždirbtu kampiniu. Kėlinio pabaigoje rinktinės apsikeitė tolimais, tačiau netiksliais smūgiais.

Teisėjas paskelbė, kad komandoms reikės žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu Europos rinktinės nesistengė žūtbūt įmušti lemiamą įvartį, kol 114-ją min. A.Rebičius, sulaukęs puikaus L.Modričiaus perdavimo, iššoko vienas prieš vartininką, jį suklaidino ir kroatui sutrukdė tik prasižengęs M.Jorgensenas. Teisėjas gynėjui parodė geltoną kortelę, o 11 m baudinį smūgiuoti nusprendė L.Modričius. Vis dėlto K.Schmeichelis sužaidė fantastiškai ir kroato smūgį atrėmė.

Rinktinės turėjo išsiaiškinti, kuri keliaus į ketvirtfinalį, 11 m baudinių serijoje.

Čia vėlgi sužibėjo tiek K.Schmeichelis, tiek D.Subašičius. Vis dėlto kroatų vartininkui sekėsi geriau - jis atrėmė net tris varžovų bandymus, o lemiamas I.Rakitičiaus smūgis tikslą pasiekė - 3:2.