Vargo turėjusi „Real“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę © „Reuters“ nuotr.

Madrido „Real“ šeštadienio vakarą į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę šio sezono „La Liga“ pirmenybėse.

„Karališkasis“ klubas išvykoje rezultatu 3:2 palaužė „Real Betis“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę po Federico Valverde įvarčio, tačiau „Real Betis“ rezultatą išlygino 35-ąją minutę po Aissa Mandi įvarčio, o dar po poros minučių Williamas Carvalho išvedė šeimininkus į priekį.

Antrasis kėlinys itin nesėkmingai susiklostė „Real Betis“ gynėjui Emersonui. Brazilas 48-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savo vartus ir leido „Real“ išlyginti rezultatą, o 67-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas iš aikštės.

Madrido klubui pergalę padovanojo 82-ąją minutę skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Sergio Ramosas.

„Alaves“ 0:0 „Getafe“

„Valencia“ 1:1 „Huesca“

„Elche“ 0:3 „Real Sociedad“