Valensijos miesto derbyje - triuškinanti "Valencia" pergalė (VIDEO)

Pirmadienį vakare sužaistos paskutinės Ispanijos "Primera" pirmenybių 31-ojo turo rungtynės.

"Mestalla" stadione susigrūmė dvi Valensijos ekipos - "Valencia" prieš "Levante". Miesto derbyje pranašumą įrodė ir pergalę rezultatu 3-0 iškovojo "šikšnosparniai".

Pirmasis "Valencia" į priekį išvedė Paco Alcaceras, pasižymėjęs po tikslaus Dani Parejo perdavimo. Antrasis įvartis į svečių vartus krito 36-ąją minutę, kai pirmą kartą šiame susitikime pasižymėjo Sofiane Feghouli.

Antrajame kėlinyje "šikšnosparnių" pranašumas buvo akivaizdus, tačiau galutinį tašką jie padėjo per pridėtą teisėjo laiką. Po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Negredo nuginklavo varžovų vartininką ir užtikrino savo komandos pergalę.

Po pergalės ketvirtoje vietoje žygiuojanti "Valencia" nuo Madrido "Atletico" futbolininkų sumažino atsilikimą iki vieno taško. Dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą vis dar aktyviai kovoja "Sevilla", turinti 62 taškus.

"Valencia" 3 - 0 "Levante"

16' [1 - 0] A.Paco

36' [2 - 0] S.Feghouli

90' [3 - 0] A.Negredo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7641359" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>