Valensijoje – nerealus „Real“ išsigelbėjimas per paskutines 10 minučių © AP nuotr.

Savaitės viduryje Čempionų lygos rungtynėse prieš „Inter“ paskutinėmis minutėmis „Real“ sugebėjo išplėšti pergalę, o dabar irgi pasielgė panašiai.

Svečiuose Madrido „Real“ 2:1 dramatiškai įveikė „Valencia“ ekipą.

85-ąją minutę rezultatas dar buvo 1:0 „Valencia“ naudai po Hugo Duro įvarčio, tačiau tuomet savo įvarčiais atsakė bene du ryškiausi šio sezono „karališkojo klubo“ žaidėjai – Vinicius ir Karimas Benzema.

Karimo Benzema įvarčio metu rezultatyvų perdavimą taip pat atliko Vinicius.

Po šios pergalės „Real“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o „Valencia“ lieka trečioje vietoje.

Beje, verta pastebėti, kad Valensijos ekipa sezoną pradėjo tikrai gerai, tad šie trys „karališkojo klubo“ taškai tikrai yra labai vertingi.

Taip pat šį vakarą „Real Betis“ 2:2 sužaidė su „Espanyol“ ekipa. Rytoj turą uždarys „Barcos“ ir „Granada“ mačas.