"Valencia" savo patekimą į Čempionų lygą pažymėjo nesėkme prieš "Villarreal" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 36-ojo turo rungtynės.

Pralaimėjimą išvykoje patyrė jau penktas rungtynes iš eilės nelaiminti "Valencia". "Šikšnosparniai" minimaliu skirtumu nusileido "Villarreal" komandai, tačiau greičiausiai vis tiek išaus šampano butelį.

Pergalingas rungtynių įvartis krito pačioje susitikimo pabaigoje, pasižymėjo Mario Gasparui.

"Valencia" komandai ši nesėkmė didelės reikšmės nebeturi - jie galbūt Madrido "Real" klubo neaplenks, tačiau žemiau ketvirtos pozicijos nebekris - "šikšnosparniai" kitą sezoną po ilgos pertraukos varžysis Čempionų lygoje.

Patekimą į šį turnyrą garantavo anksčiau šiandien patirta Sevilijos "Real Betis" nesėkmė. Andalūzai rezultatu 0-2 nusileido Bilbao "Athletic" komandai.

Kitos dvi rungtynėse baigėsi triuškinančia "Eibar" pergale prieš "Girona" bei Vigo "Celta" - "Deportivo" lygiosiomis.

"Villarreal" 1 - 0 "Valencia" (VIDEO)
86' [1 - 0] M. Gaspar

"Athletic" 2 - 0 "Real Betis" (VIDEO)
76' [1 - 0] I. Muniain
90+2' [2 - 0] A. Aduriz

"Girona" 1 - 4 "Eibar" (VIDEO)
9' [0 - 1] Kike
38' [0 - 2] Kike
55' [1 - 2] Aday
80' [1 - 3] J. Jordan
89' [1 - 4] T. Inui

"Celta" 1 - 1 "Deportivo" (VIDEO)
13' [1 - 0] M. Gomez
90+1' [1 - 1] L. Perez