"Valencia" rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Athletic" futbolininkus (VIDEO)

Ketvirtadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 30-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "San Mames" tvirtovėje, kur Bilbao "Athletic" priėmė svečius iš Valensijos. Šeimininkai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias, 1-1.

Pirmąjį rungtynių įvartį "šikšnosparniams" pavyko pelnyti 61-ąją minutę, kai po Rodrigo perdavimo varžovų vartininką nuginklavo tikslus Rodrigo De Paulo.

84-ąją minutę "Valencia" po Nicolaso Otamendi raudonės kortelės liko žaisti dešimtyje. Baskai šia teisėjo "dovana" pasinaudojo ir 90-ąją minutę Aritzas Adurizas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Po lygiųjų "Valencia" su 62 taškais lieka ketvirtoje vietoje, tačiau jiems ant kulnų lipa "Sevilla", turinti vienu tašku mažiau.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "Espanyol" ir "Getafe".

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Valencia"

61' [0 - 1] R.De Paul

90' [1 - 1] A.Aduriz

82' N.Otamendi ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 0 - 3 "Espanyol"

"Elche" 0 - 1 "Getafe"