"Valencia" pratęsė pergalių seriją "La Liga" pirmenybėse (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 29-ojo turo rungtynės.

Rimtai į ketvertą nusitaikiusi "Valencia" namuose priėmė "Alaves". "Šikšnosparniai" su varžovais susitvarkė rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį vedė puolimo duetas - pasižymėjo ir Rodrigo, ir Simone Zaza.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau jau 54-ąją minutę krito trečiasis įvartis ir "Valencia" džiaugėsi pergale.

Tai buvo trečioji "Valencia" pergalė iš eilės. Po jos ji vėl bent laikinam pralenkė Madrido "Real".

Kitoje akistatoje La Korunjos "Deportivo" ir "Las Palmas" pratęsė pergalių badą bei tarpusavyje išsiskyrė lygiosiomis. Savo ruožtu "Real Sociedad" namuose turėjo pripažinti "Getafe" pranašumą

Paskutinėje vakaro dvikovoje Sevilijos "Real Betis" namuose sutriuškino Barselonos "Espanyol".

"Valencia" 3 - 1 "Alaves" (VIDEO)
19' [1 - 0] Rodrigo
33' [1 - 1] S. Zaza
49' [2 - 1] R. Sobrino
54' [3 - 1] V. Laguardia (į savus vartus)

"Deportivo" 1 - 1 "Las Palmas" (VIDEO)
3' [0 - 1] A. Halilovič
22' [1 - 1] R. Albentosa

"Real Sociedad" 1 - 2 "Getafe"
23' [1 - 0] W. Jose
45' [1 - 1] D. Dakonam
51' [1 - 2] Angel

"Real Betis" 3 - 0 "Espanyol"
34' [1 - 0] F. Junior
56' [2 - 0] R. Boudebouz
69' [3 - 0] F. Guerrero