"Valencia" pažemino "Celta" futbolininkus jų pačių aikštėje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse vyksta 11-ais turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Vigo "Celta" savo žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su "Valencia". Iki šiol vos vieną pralaimėjimą turėjosi Vigo ekipa patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą rezultatu 1-5.

Įdomu tai, kad "šikšnosparniai" į vartus spyrė 100 procentiniu taiklumu. Iš penkių smūgių į vartų plota - tiek pat įvarčių. Alcaceras Paco 13-ąją minutę išvedė svečius į priekį, tačiau 24-ąją minutę Augusto Fernandezas sugebėjo išlyginti rezultatą.

Ilgai atsilaikyti "Celta" nepavyko ir pirmojo kėlinio pabaigoje "Valencia" į priekį išvedė kapitonas Dani Parejo. Antrajame kėlinyje dar po vieną įvartį pridėjo tie patys A. Paco ir D. Parejo.

Galutinį tašką 79-ąją minutę padėjo Shkodranas Mustafi. Po pergalės "Valencia" su 18 taškų pakilo į šeštąją poziciją, o "Celta" nepasinaudojo galimybe pavyti lyderius.

Kiti susitikimai baigėsi "Eibar" ir "Rayo Vallecano" pergalėmis bei "Levante" - "Deportivo" lygiosiomis.

"Celta" 1 - 5 "Valencia"

13' [0 - 1] A. Paco

24' [1 - 1] A. Fernandez

45' [1 - 2] D. Parejo

46' [1 - 3] A. Paco

64' [1 - 4] D. Parejo

79' [1 - 5] S. Mustafi

"Levante" 1 - 1 "Deportivo"

22' [0 - 1] L. Perez

53' [1 - 1] V. Camarasa

"Eibar" 3 - 1 "Getafe"

"Rayo" 2 - 1 "Granada"