"Valencia" nugalėjo "Leganes", "Eibar" išplėšė lygiąsias prieš "Real Sociedad" (VIDEO)

Antradienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 25-asis turas, kuriame sužaistos pirmos trejos rungtynės.

Pirmoji akista įvyko San Sebastiane, kur "Real Sociedad" susigrūmė su "Eibar". Po atkaklios ir net dviejų raudonų kortelių pareikalavusios kovos komandos pasidalino po tašką.

14-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau pirmojo kėlinio viduryje "Eibar" išlygino rezultatą. Antrasis kėlinys svečiams prasidėjo nesėkmingai - už antrąją geltoną kortelę aikštę paliko ekipos gynėjas, tačiau 59-ąją minutę jėgos išsilygino - raudoną kortelę prieš save išvydo "La Real" pirmojo įvarčio autorius Juanmi.

Vis dėlto jau 67-ąją minutę Carlosas Vela nuo 11 metrų žymos vėl išvedė šeimininkus į priekį. "Eibar" pasiduoti nebuvo linkę ir dramatišką išlyginamąjį įvartį 93-ąją susitikimo minutę pasiekė Pedro Leonas.

Kitoje akistatoje "Valencia" namuose minimaliu skirtumu pranoko "Leganes", o Sevilijos "Real Betis" atsitiesė Malagoje ir šeimininkus nugalėjo rezultatu 2-1.

"Real Sociedad" 2 - 2 "Eibar"
14' [1 - 0] Juanmi
26' [1 - 1] G. Escalante
67' [2 - 1] C. Vela (11 m. baudinys)
90+3' [2 - 2] P. Leon
46' F. Lejeune ("Eibar") pašalintas iš aikštės
59' Juanmi ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10182175" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 1 - 0 "Leganes"
29' [1 - 0] E. Mangala
80' Alberto ("Leganes") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/wW0uM5MWAbY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Malaga" 1 - 2 "Real Betis"
39' [1 - 0] P. Fornals
48' [1 - 1] J. Martin
74' [1 - 2] A. Sanabria