"Valencia" neleido "Atletico" ekipai pergalingai pradėti šalies pirmenybių (VIDEO)

Pirmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaitos dvejos paskutinės 1-ojo turo rungtynės.

"Mestalla" stadione įvyko bene laukiama turi dvikova - "Valencia" namuose priėmė Madrido "Atletico". Praėjusią savaitę skambią pergalę UEFA Supertaurėje atšventusi "rojiblancos" ekipa jau pirmoje sezono dvikovoje prarado taškus - kovinga "Valencia" išplėšė lygiąsias.

"Atletico" komandai rungtynės prasidėjo sėkmingai - 26-ąją minutę svečiai iš sostinės įgijo įvarčio pranašumą. Antoine'as Griezmannas į baudos aikštelę įkišo meistrišką perdavimą, o ten nuo varžovų atitrūkęs Angelis Correa tiksliu smūgiu nepaliko šansų vartininkui.

"Valencia" šiose rungtynėse pasiduoti be kovos nebuvo pasiruošusi ir antrajame kėlinyje rengė šturmą prie svečių vartų.

56-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Jose Gaya iš krašto permetė kamuolį per Diego Godiną, o už jo nugaros stovėjęs Rodrigo krūtine nusimetė kamuolį ant žemės ir galingu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Per likusį laiką "Valencia" stadione buvo karšta - tiek vieni, tiek kiti neužsidarė gynyboje ir atakavo. Visgi, po įnirtingos kovos nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandos pasidalino po tašką.

Dar kitoje dvikovoje Bilbao "Athletic" pasiekė dramatišką pergalę rezultatu 2:1 prieš "Leganes".

"Valencia" 1 - 1 "Atletico"
26' [0 - 1] A. Correa
56' [1 - 1] Rodrigo

"Athletic Club" 2 - 1 "Leganes"
27' [1 - 0] P. Esnal
33' [1 - 1] J. Silva
90+3' [2 - 1] I. Munian