"Valencia" krachas Ispanijoje tęsiasi, o "Athletic" iškovojo pirmąją pergalę (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 3-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Chichonoje, kurioje vietos "Sporting" susigrūmė su "Leganes". Dar pirmajame kėlinyje pelnyti du šeimininkų įvarčiai leido džiaugtis pergale rezultatu 2-1.

Kur kas atkaklesnė ir daugiau dėmesio sulaukusi dvikova vyko tarp "Valencia" ir Sevilijos "Real Betis" ekipų. Dviejų įvarčių deficitą žaisdami dešimtyje panaikinę "šikšnosparniai" rungtynių pabaigoje galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Rubenas Castro 38-ąją minutę svečius išvedė į priekį, o pranašumą 54-ąją minutę padidino Joaquinas. Prieš šį įvartį iš aikštės buvo pašalintas "Valencia" saugas Enzo Perezas.

Atrodė, kad "Real Betis" ekipai pasiekti pergalę šioje dvikovoje nebesutrukdys niekas, tačiau šeimininkai pademonstravo charakterį. Rodrigo 75-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o vos po trijų minučių gynėjas Ezuquielis Garay išlygino rezultatą.

Vis dėlto pasidžiaugti šiuo rezultatu "šikšnosparniai" ilgai negalėjo - per pridėtą teisėjo laiką pergalingą įvartį "Real Betis" gretose pelnė R. Castro.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Eibar" ir Bilbao "Athletic" pergalėmis.

"Sporting Gijon" 2 - 1 "Leganes"
17' [1 - 0] N. Cases
43' [2 - 0] D. Cop (11 m. baudinys)
58' [2 - 1] D. Rico

"Valencia" 2 - 3 "Real Betis"
38' [0 - 1] R. Castro
54' [0 - 2] Joaquin
75' [1 - 2] Rodrigo
78' [2 - 2] E. Garay
90+2' [2 - 3] R. Castro
50' E. Perez ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Granada" 1 - 2 "Eibar"
43' [0 - 1] P. Leon
76' [1 - 1] A. Kravets
90+4' [1 - 2] S. Enrich
32' A. Riesgo ("Eibar") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9731393" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Deportivo" 0 - 1 "Athletic"
41' [0 - 1] R. Garcia