Vakarėlį aikštėje pirmajame kėlinyje rengę brazilai neturėjo vargo su Pietų Korėja © Imago-images nuotr.

Brazilijos rinktinė pirmadienį užtikrintai žengė į pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalį.

Aštuntfinalio mače brazilai užtikrintai rezultatu 4:1 susitvarkė su Pietų Korėja.

Visus savo įvarčius nugalėtojai mušė pirmajame kėlinyje, o pirmasis 7-ąją minutę pasižymėjo Vinicius Junioras.

13-ąją minutę Neymaras realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino savo komandos pranašumą.

29-ąją minutę brazilai sukūrė tikrą šedevrą aikštėje, o jį užbaigė atakos smaigalyje atsidūręs Richarlisonas.

Brazilų šėlsmą pirmajame kėlinyje 36-ąją minutę užbaigė Paqueta.

Antroje mačo dalyje Pietų Amerikos komanda kiek nurimo, o tuo pasinaudojo varžovai – 76-ąją minutę nuostabų paguodos įvartį pelnė Seungas-Ho Paikas.