Vaikų vasarą laukia Ežio futbolo mokykla © Eurofootball.lt
Dvidešimtyje Lietuvos mokyklų stadionų šią vasarą tikrai bus smagu ir linksma. "Pametei galvą dėl futbolo? Ateik į Ežio futbolo mokyklą!" - tokiu šūkiu vaikai bus kviečiami į stadionus. Juose laukiama visų - tiek berniukų, tiek mergaičių, tiek jaunesnių, tiek vyresnių vaikų, nes tai - Ežio futbolo mokykla, kurios aikštelė atvira visiems!

Ežio futbolo mokykla - tai Lietuvos futbolo federacijos ir mobiliojo ryšio kortelės Ežys organizuojamas projektas. Tai dalis LFF ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos "Sugrąžinkime vaikus į stadionus".

"Pradedam tai, ką planavom kelerius metus. Mūsų tikslas - apjungti kuo daugiau Lietuvos mokyklų. Darbas su Lietuvos apskričių prezidentais nenuėjo perniek - iš tikrųjų šiandien džiugiai pradedame Lietuvos futbolo federacijos ir mobiliojo ryšio kortelės "Ežys" projektą - "Sugrąžinkime vaikus į stadionus". Organizatoriams rūpi, kad į šį projektą atvyktų kuo daugiau vaikų, svarbu, kad jie sportuotų, taip tikimės padidinti futbolo masiškumą. Tai galima padaryti tik su mokyklų mokytojų pagalba. Labai malonu, kad šiame projekte dalyvauja ir mažesni Lietuvos miestai," - apie šį projektą pasakojo LFF prezidentas L.Varanavičius.

Projektas prasidės liepos trečiąją savaitę, baigsis rugpjūčio pabaigoje. Vaikų grupelės žais futbolą dvidešimtyje mokyklų šiuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Anykščiuose, Biržuose, Gargžduose, Jonavoje, Jurbarke, Kaune, Kedainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Pakruojyje, Panevėžyje, Pasvalyje, Šakiuose, Šalčininkų rajone, Šilutėje, Ukmergėje, Vilkaviškio rajone, Plungėje, Šiauliuose.

Savo ruožtu portalas EuroFootball.lt linki vaikams gerų įspūdžių ir puikių įvarčių žaidžiant populiariausią žaidimą pasaulyje.