Vaikinų U-15 rinktinė įveikė moldavus

Vaikinų iki 15 metų rinktinė iškovojo savo antrą pergalę Taline vykstančiame UEFA „Development“ turnyre. Per pagrindinį laiką Lietuvos ir Moldovos rinktinėms pelnius po du įvarčius, dvikovos nugalėtoją lėmė baudinių serija, kurioje lietuviai taikliai atliko visus smūgius.

Susitikimo pradžia lietuvaičiams susiklostė kebliai, praleidus įvarčius 26 ir 29 minutę. Pirmo kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinės puolėjui Armandui Pukevičiui pavyko sumažinti atotrūkį – 1:2.

Antrajame kėlinyje abi komandos susikūrė dėkingas progas pasižymėti, tačiau įvartį pelnė tik lietuviai. 49 minutę teisėjo skirtą baudinį realizavo Deividas Lukas.

Pagrindiniam laikui pasibaigus rezultatu 2:2, pagal turnyro reglamentą susitikimo nugalėtojas turėjo paaiškėjo baudinių serijoje. Morkui Ūkeliui pavyko atremti vieną moldavų smūgį, o mūsiškiai visus penkis smūgius atliko preciziškai.

Trečias rungtynes Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos vaikinų U-15 rinktinė sužais rugpjūčio 23 dieną prieš Bulgarijos bendraamžius. Būsima komandų akistata TNTK stadione prasidės nuo 12 valandos.

Rungtynių statistika: Moldova U-15 – Lietuva U-15 2:2 (2:1), baudiniai 4:5

TNTK stadionas, teisėjas – Timo Sujev (Estija)

Įvarčiai: 26 min. Nikita Sarpe, 29 min. Tamer Wati (Moldova); 36 min. Armandas Pukevičius, 49 min. iš baudinio Deividas Lukas (Lietuva)

Įspėti: 32 min. Samuele Sporneac, 48 min. Daniil Gladkov, 80+1 min. Vitalie Mardari (Moldova)

Lietuvos vaikinų U-15 rinktinės sudėtis: Morkus Ūkelis, Dominykas Aršulis, Jugas Turčinskas, Karim Ibrahim (41 min. Nojus Stelmokas), Dovydas Balsys (64 min. Kajus Mikoliūnas), Benediktas Žilo (54 min. Dovas Grudzinskas), Karolis Kuodis (41 min. Mykolas Masiulis), Armandas Pukevičius (54 min. Rodion Piazenko), Lukas Steckas (41 min. Domas Mažeika), Ignas Gelgota (33 min. Deividas Lukas), Dominykas Taučas (41 min. Lukas Oškinis). Atsargoje: Artiom Šankin.