V. Osimheno šūvis išplėšė pergalę „Napoli“ ekipai Romoje © Reuters nuotr.

Jose Mourinho treniruojama „AS Roma“ sekmadienio vakare namuose neatsilaikė prieš lygos lyderius „Napoli“.

Po Victoro Osimheno šūvio Luciano Spaletti kariauna išsivėžė 1:0 pergalę iš Romos.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda pavojingesnių progų pelnyti įvarčius nesusikūrė. Bendrai mačas nepasižymėjo šansų gausuma.

Visgi dvi geras progas turėjęs V. Osimhenas viena iš jų pasinaudojo. Nigerijos rinktinės puolėjas 81-ąją minutę nurungė Chrisą Smallingą ir smeigė dūrį į tolimąjį vartų kampą.

Per likusį laiką „Roma“ net nesugebėjo susikurti realesnės progos, kad išlyginti rezultatą.

Po šio pralaimėjimo J. Mourinho auklėtiniai prarado vietą pirmajame ketverte, o „Napoli“ pratęsė dominavimą „Serie A“ pirmenybėse.