V. Montella grįžta į "Fiorentina" trenerio kėdę

Kurį laiką be futbolo leidęs Vincenzo Montella grįžta į trenerio kėdę – italas vėl treniruos "Fiorentiną".

Ši be vyr. trenerio liko visai neseniai, kai iš posto nusprendė trauktis Stefano Pioli. "Fiorentina" šiandien patvirtino, kad jį trenerio pareigose keičia jau anksčiau klubui dirigavęs V. Montella.

44-erių metų strategas nedirbo jokiame klube po to, kai praėjusio sezono pabaigoje buvo atleistas iš "Sevilla" trenerio pareigų. Prieš tai jis 1,5 metų praleido "Milan" klube.

V. Montella su "Fiorentina" pasirašė sutartį iki 2021 metų. Jis komandai vadovaus jau šį sekmadienį "Serie A" dvikovoje su "Bologna".

"Fiorentina" šiuo metu žygiuoja dešimtoje pozicijoje.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/MONTELLA?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#MONTELLA</a> È IL NUOVO ALLENATORE‼️ <br><a href="https://t.co/3Vf2bJTdwF">https://t.co/3Vf2bJTdwF</a><a href="https://twitter.com/hashtag/NoiSiamoFirenze?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#NoiSiamoFirenze</a>  <a href="https://twitter.com/hashtag/InsiemeSiamoPi%C3%B9Forti?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#InsiemeSiamoPiùForti</a> <a href="https://t.co/dcrV1rnRsf">pic.twitter.com/dcrV1rnRsf</a></p>&mdash; ACF Fiorentina (@acffiorentina) <a href="https://twitter.com/acffiorentina/status/1115982024056156167?ref_src=twsrc%5Etfw">April 10, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos