V. Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ iškovojo Kroatijos taurę © JumpStory nuotr.

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas nutraukė 9 metus trukusį titulų badą.

„Hajduk“ futbolininkai iškovojo Kroatijos taurę, finale 3:1 palaužę „Rijeka“ atstovus.

Pirmieji rungtynėse į priekį įsiveržė „Rijeka“ futbolininkai. 13-ąją minutę tikslus buvo Josipas Drmičius.

24-ąją minutę rezultatą išlygino Ferro, o po 12 minučių jau rezultatą „Hajduk“ komandos naudai persvėrė Dario Melnjakas.

Prieš rungtynių pertrauką raudoną kortelę prieš save išvydo „Rijeka“ gynėjas Hrvoje Smolčičius.

Antrojo kėlinio pradžioje svarų žingsnį link triumfo Kroatijos taurėje žengė „Hajduk“ ekipa, kai dar vieną kartą pasižymėjo D. Melnjakas.

Su šiuo triumfu buvo pažymėta sezono pabaiga V. Dambrausko treniruojamai Splito komandai. Legendiniam Kroatijos klubui tai buvo vienas iš geriausių sezono po ilgo laiko. Komandos vairą sezonui įsibegėjus perėmė lietuvis.