V. Dambrauskas po pergalės prieš "Jonavą" džiaugėsi parodytu charakteriu

FK „Žalgiris“ 5-ajame A lygos ture susidūrė su gana netikėtu iššūkiu – Lietuvos čempionams pusantro kėlinio teko žaisti mažumoje po to, kai buvo pašalintas vartininkas. Vis dėlto tokie posūkiai žalgiriečius dar labiau mobilizavo ir šie privertė „Jonavą“ pirmą kartą šiame sezone pajausti pralaimėjimo skonį.

20-ąją minutę prieš save raudoną kortelę pamatė Armantas Vitakauskas, tad Valdui Dambrauskui teko pakeisti Bahrudiną Atajičių ir į kovą mesti antrą vartų sargą Saulių Klevinską. Sostinės klubas, žaisdamas dešimtiese, po dviejų Elivelto įvarčių, pelnytų 57-ąją ir 65-ąją minutėmis, išsiveržė į priekį, o „Jonavos“ klubo atstovas Davidas Makaradzė ketvirto pridėto laiko minutę spėjo sušvelninti rezultatą.

Po trečiosios pergalės iš eilės V.Dambrauskas gyrė treniruojamus futbolininkus, kurie kruopščiai laikėsi žaidimo plano ir pažarstė komplimentus varžovams, kurių pozicija šiuo metu, anot trenerio, yra dėsninga.

„Buvo labai sunkios rungtynės, nes „Jonava“, manau, buvo labai gerai pasiruošusi. Matome, kad tai labai gera komanda, kuri neatsitiktinai užima tą vietą, kurioje yra sezono pradžioje ir turi surinkusi tiek taškų. Jie, iš tikrųjų, mums davė sunkią kovą ir, kada likome dešimtiese, buvo dar sunkiau. Galėčiau pagirti savo vyrus. Mes siekiame reakcijos, kai kažkas vyksta blogai ir tada turime įjungti smegenis. Šiandien matėme, kad jos dirbo visu pajėgumu ir būtent tas mums padėjo siekti pergalės. Labai apmaudu dėl praleisto įvarčio: turime rimtai dirbti, kad momentai vėl nepasikartotų, nes tai gali būti esminis faktorius kitose rungtynėse, kai jos dar nesibaigė. Tai pergalę truputį apkartino, bet labai džiaugiuosi vyrais, kaip jie sukovojo, kokią drausmę parodė, pagaliau įmušėme ir kiek progų sukūrėme žaisdami dešimtiese“, – pasakojo treneris.

„Žalgirio“ vairininko teigimu, komanda namų darbus, susijusius su rungtyniavimu mažumoje, atliko dar stovykloje Turkijoje: „Tokiam scenarijui labai daug ruošėmės. Turkijoje ne kartą aptarinėjome tokias situacijas ir buvome pasiruošę tokiems momentams, kada gyvenimas priverčia žaisti būtent taip. Manau, kad šiandien tą labai gerai pademonstravome praktikoje“.

Savo ruožtu netikėtai į kovą mestas bei antrąsias rungtynes šio sezono A lygoje sužaidęs S.Klevinskas išskyrė tai, jog buvo laikomasi trenerio nurodymų, kurie ir atvedė ketvirtosios pergalės link. Vienintelis skaudulys patyrusiam vartų sargui – paskutinę minutę praleistas įvartis.

„Negali žinoti, kada teks žengti į aikštę ir dėl to turi būti pasiruošęs šimtu procentu. Laikėmės trenerio nurodymų ir tai buvo visa žaidimo paslaptis. Darėme tai, ką buvome suplanavę, laikėmės plano ir net nežiūrėjome, kad žaidėme žaidėju mažiau. Labai supykau ant savęs dėl praleisto įvarčio. Ne pirmose rungtynėse paskutinėmis rungtynėmis praleidžiame įvartį – eisiu rytoj į bažnyčią“, – kalbėjo balandžio 2-ąją dieną 33-iąjį gimtadienį atšventęs S.Klevinskas.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionai sužais kitą trečiadienį, kovo 12-ąją dieną. 6-ojo A lygos turo susitikimas su Kauno „Stumbru“ NFA stadione prasidės 18 val.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/yWv9hsJq7u8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

fkzalgiris.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos