„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Šiauliuose džiaugėsi komandos dvasia ir tai, jog po keitimo pasirodę žaidėjai padėjo perlaužti rungtynių eigą.

Vilniečiai dvikovoje prieš „Šiaulius“ atsilikinėjo, tačiau prieš pertrauką išlygino rezultatą, o rungtynių pabaigoje – ir persvėrė (2:1).

„Sveikinu aistruolius su pergale. Geros rungtynės. Jeigu veja būtų palaistyta – būtų dar geriau. Nežinau kodėl to nedarė. Juk ir futbolas būtų geresnis, greitesnis. Nesvarbu, yra kaip yra, – kalbėjo V. Čeburinas – Rungtynės prasidėjo įdomiai, į abi puses buvo aštrios atakos. Turėjome daugiau progų įmušti. Ypač antrajame kėlinyje, kai varžovai atsivėrė. Abi komandos norėjo parodyti kažką savo. Varžovas šį tą paruošė rungtynėms. Prie pirmojo įvarčio nesusitvarkėme. Bet vėliau pripratome prie jų veiksmų. Bravo žaidėjams – ir žaidusiems nuo pradžių, ir po keitimo. Išėję po keitimo pridėjo spaudimo varžovams. Svarbiausia – pergalė.“

Po pirmojo kėlinio treneris atliko du keitimus – į aikštę žengė R. Jansonas ir J. Kendyšas. Paklaustas, ar tai buvo dėl to, jog pirmasis kėlinys nepavyko, treneris atsakė: „Nesakyčiau, kad nepavyko. Tiesiog mums reikėjo laikyti savo plano. Tie keitimai buvo būtini mūsų planui.“

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ pergalingą įvartį įmušė baigiantis rungtynėms, o šį kartą dar pavyko ir atsitiesti praleidus pirmiems.

„Komandos dvasia yra. Kiekvienas žaidėjas pasiruošęs žaisti. Net jei kartais ir nesijaučia gerai, kai negauna žaisti. Tačiau 20 žaidėjų išleisti į aikštę negaliu. Visi nori žaisti. Kad einame į priekį – dėl to džiugu. Tai džiugina ir mūsų aistruolius. Ir žaidėjai gali džiaugtis tuo ką parodo aikštėje“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Šią savaitę „Žalgiris“ dukart susitiks su „TransINVEST“ komanda svečiuose – ketvirtadienį taurėje ir sekmadienį lygoje.